Співпраця X2

Для того, щоб працювати з нами по системі Дропшіпінг, вам потрібно пройти реєстрацію на нашому оптовому сайті, вкзавши свій контактний номер телефону, електронну адресу, місто, а також сайт або інші площатки на яких буде здійснюватись залучення клієнтів.

Після підтвердження даної інформації та успішної реєстрації вам буде створено ваш особистий кабінет на нашій платформі, а також встановлені ціни, по яких ви зможете купляти у нас товари, а продавати зможете або по наших рекомендованих роздрібних цінах, або з тою націнкою, яку встановите ви. На старті, во отримаєте рівень цін "Dropshipping" -  в середньому на 20-40% нижче роздрібних цін на сайті. Фактично рівень ваших цін - це фіксований процент націнки на товари. 

Чому така система встановлення цін!? 

На нашому складі знаходиться великий асортимент товарів різних категорій, які продаються з різним процентом націнки - є товари на які встановлена маржа 200%, причому це дозволяє тримати одні з найнижчих конкурентних цін на ринку, а є товари, на які не можливо поставити націнку більше 20%. Встановити для дропшіпінгу фіксовану знижку на усі товари з різних категорій є не можливим, саме тому ми розробили власну систему цін.

Як відбувається продажа по системі Дропшіпінг!?

 1. У вас замовили товар, наприклад футбольний м'яч Adidas по ціні 1000 грн.. Ви обробили та підтвердили замолвення, залишилось відправити його клієнту.
 2. Заходите на сайт x2.in.ua під своїм логіном та паролем, вводите в пошуку артикул або назву цього м'яча та переходите на карточку товару де бачите роздрібну ціну та вашу ціну на даний товар, а також кількість на залишку.
 3. Якщо товар доступний в потрібній для вас кількості, створюєте ТТН для відправки Новою Поштою від свого імені (для того, щоб ви були відправником і в разі наложеного платежу, гроші повертались до вас). Дальше оформляєте замовлення через корзину де вказуєте всі свої дані, щоб ми розуміли що це ваше замовлення, а в примітках вказуєте номер ТТН, який ви сформували для відправки. 
 4. Тепер оплачуєте за товар по своїй ціні, різниця і буде ваш дохід.
 5. Ми упаковуємо та відправляємо ваше замовлення.

Переваги такого методу відправки:

 1. Ваш клієнт не зрозуміє, що замовлення відправлено не вами.
 2. Ви зможете контролювати самостійно процес доставки, а в разі відмови і процес повернення замовлення.
 3. Проста система взаєморозрахунків - ви оплачуєте нам за товар, ми відправляємо, а оплати від клієнтів поступають вам.

Порядок дій, якщо ваш клієнт відмовився або не забрав посилку:

 1. Ви особисто контролюєте статуси своїх відправок від нашого складу.
 2. Якщо ваш клієнт не забрав або відмовився від посилки, витрати за її поверненням на наш склад лягають на вас.
 3. Кошти, які ви нам оплачували за товар, який був не забраний або від якого відмовились, ми зобов'язуємось повернути вам на протязі 3-х робочих днів за мінусом вартості витрат, пов'язаних з поверненням даного відправлення.
 4. Якщо клієнт відмовився від посилки по нашій провині (бракований товар, не та різновидність товару та ін.), витрати по заміні товару оплачує X2.